19
فوریه

کاغذ دیواری مدرن

لازمه داشتن یک دکوراسیون مدرن استفاده از یکسری سبک ها و ابزارهاییمختص به دکوراسیون مدرن بوده تا ما را در تحقق ایده مدرنمان یاری نماید .

 یکی از این ابزارهایی که به وفور در دکوراسیون مدرن بکار برده می شود استفاده از کاغذدیواری های مدرن بوده که می توانند ما را در طراحی دکوراسیون مدرنمان یاری کند.

تفکیک بین کاغذ دیواری مدرن و کاغذدیواری کلاسیک بر اساس یکسری شاخص ها مانند رنگ کاغذ دیواری مدرن و کاغذدیواری کلاسیک،طرح های بکار رفته در کاغذدیواری مدرن و کاغذدیواری کلاسیک،میزان استفاده از کاغذدیواری در دکوراسیون کلاسیک و مدرن و..می باشد.

کاغذدیواری مدرن

معمولا در دکوراسیون مدرن استفاده از کاغذدیواری با رنگهای روشن بسیار پرکاربرد بوده و تلاش می شود حتی المقدور در کاغذدیواری های مدرن از رنگهای تیره استفاده نگردد مگر در موارد خاص آنهم برای ایجاد برجستگی در یک المان خاص.

کاغذدیواری مدرن

کاغذدیواری مدرن معمولا دارای طرح های بسیار ساده و بدورد از هرگونه شلوغ کاری می باشد و اکثرا شاهدیم کاغذدیواری مدرن یا بسیار ساده بوده و یا از کاغذدیواری های سه بعدی برای ایجاد عمق و غنای بیشتر استفاده می گردد.

دکوراسیون بومرنگ با در اختیار داشتن مجموعه ای کم نظیر از کاغذدیواری های مدرن آماده طراحی محل کار و زندگی شما  به سبکی مدرن می باشد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631