23
دسامبر

کابینت

شاید با قاطعیت بتوان گفت آشپزخانه نقطه ثقل و قلب هر خانه ای است و توجه به دکور و طراحی آن از مهمترین بخش های دیزاین هر خانه زیبا و رویایی است.

امروزه ساخت کابینت آشپزخانه در قالبهایی چون ام دی اف،های گلاس و ممبران بیشترین کاربرد را داشته و استفاده از متخصصین در این حوزه می تواند در هدایت و راهنمایی افراد بسیار کارگشا باشد.

در ساخت کابینت همواره دو موضوع ذهن بسیاری از مصرف کنندگان را به خود مشغول کرده است یکی قیمت آن و دیگری مدت زمان ساخت  و اجرای آن.

متاسفانه در این زمینه نیز هجمه تبلیغات گمراه کننده بیش از هر زمانی ذهن مخاطبین را به خود مشغول کرده و شاهدیم بسیاری از افراد با ارائه مبلغ بسیار کمتر از قیمت تمام شده کار را در دست گرفته و رفته رفته و درحین کار مبالغی را به مبلغ اولیه اضافه می کنند که موجب جنگ اعصاب و گاها درگیری ها خارج از عرف گردیده و به جای لذت بردن مالک از این زیبای؛ خاطره ای تلخ در ذهن و روح کارفرما بر جای می ماند.

موضوع دوم که حتما باید در هنگام عقد قرارداد کابینت مورد توجه قرار گیرد زمان تحویل و اجرای کامل کابینت است گاها مشاهده می گردد افراد در ابتدا زمانی را برای ساخت و اجرای کابینت تعیین می کنند که از توان و عهده آنان خارج می باشد و مدتها خانواده ها را به خود مشغول می کنند.

بومرنگ دکورآماده است با ارائه متریال مناسب و عقد قرارداد مبنی بر هزینه نهایی و زمان دقیق اجرا و تعیین خسارت عدم انجام تعهد گامی در آسودگی خاطر هم شهریان گرامی بردارد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631