15
فوریه

کابینت کلاسیک

کلاسیک ترین کابینتی که می توان از آن نام برد کابینت ممبران بوده که با سی ان سی کاری بر روی ام دی اف و کاور شدن آن؛جلال و ابهتی خاص به منازل می بخشد.

اصلی ترین موضوعات در هنگام طراحی و اجرای کابینت ممبران ؛قیمت کابینت و مدت زمان آماده کردن آن بوده و ما همه روزه شاهد تبلیغات اغواگرانه در رسانه ها می باشیم که اکثر قریب به اتفاق این تبلیغات پروپاگاندا و تبلیغات دروغین     می باشد.

باید توجه داشت باتوجه به اینکه خردکردن کابینت ممبران در کشور توسط چند شرکت اصلی صورت می گیرد و اکثر فروشندگان کابینت باتوجه به اینکه ابزار و امکانات تولید کابینت ممبران را در کارگاه های خود را در اختیار ندارند و یا درصورت وجود این ابزار تولید کارگاهی نسبت به واگذاری به چند شرکت مذبور مقرون به صرفه به نظر نمی رسد با توجه به تراکم کاری این شرکت ها شاهدیم مدت زمان تحویل کابینت ممبران اکثرا بیش از  20 روز به درازا کشیده و اگر کسی تعهدی غیر از این موضوع به مشتریان خود بدهد قطعا باید به صداقت آن فرد مشکوک گردید.

کابینت کلاسیک

قیمت کابینت کلاسیک:

قیمت کابینت ممبران از جمله مقولات اصلی می باشد که هرگز نباید از نظر دورانگاشته شود شاید بتوان گفت صادق ترین کابینت کاران موجود در بازار ایران کسانی هستند که قیمت کابینت ممبران را بصورت چکی به مشتری خود اعلام می نمایند.

هرچند اکثر مردم علاقمند به دانستن و محاسبه قیمت کابینت بصورت متری می باشند اما بدون شک درست ترین روش روش اعلام قیمت کابینت ممبران روش چکی بوده یعنی از همان ابتدا قیمت طراحی،نصب و اجرا به مشتری اعلام شود و اکثر افرادی که قیمت کابینت ممبران را بصورت متری اعلام می کنند ابتدا با اعلام قیمتی بسیار پایین تر از قیمت واقعی سعی در اغوای مشتریان نموده و پس از ثبت قرارداد با روش های مختلف تک تک هزینه هایی که از ابتدا باید اعلام می شد  را به برآورد اولیه اضافه کرده و در پایان کار و درطول مدت اجرا قیمتی به مراتب بالاتر از قیمت اعلام شده را از خریدار دریافت می نمایند.

بصورت خلاصه می توان گفت باتوجه به هزینه های هر کارگاه و فروشگاهی قیمت تمام شده کابینت ممبران برای هیچ فروشنده ای نمی تواند کمتر از یک میلیون و 300 هزار تومان باشد  و بسیار مشاهده گردیده که برخی از فروشندگان کابینت قیمت اولیه کابینت ممبران را حول و حوش 700 هزار تومان به مشتری اعلام می کنند که این قیمت هرگز نمی تواند قیمت واقعی بوده و در بسیاری موارد مشاهده شده که این قیمت های غیر واقعی منجر به درگیری های خارج از عرف میان فروشنده و خریدار  می شود.

قیمت کابینت ممبران در واقع باید بسته به نوع تری دی کشیده شده برای هر مشتری بصورت جداگانه محاسبه گردد تا هر مشتری بدان در قبال چه متریال و با چه شکل و شمایلی چه مقدار پول باید پرداخت نماید.

هر کابینت کار حرفه ای خوب می داند قیمت 10 متر کابینت ممبران می تواند از 15 میلیون تا 60 میلیون و یا حتی بیشتر برای مصرف کننده تمام شود و در واقع این پیچیدگی کار و متریال بکارگرفته شده است که تعیین کننده قیمت کابینت ممبران است ؛ نه وعده ها و صحبت های اولیه ای که میان طرفین رد و بدل می شود.

تاریخچه کاغذدیواری

قیمت کابینت کلاسیک

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631