04
مارس

کابینت مدرن

طراحی کابینت مدرن دارای یکسری مولفه ها و شاخص هایی است که رعایت این مولفه ها کابینت مدرن را از کابینت کلاسیک جدا کرده و سبب ایجاد محیطی لوکس و مدرن برای ما می شود.

بهترین شیوه برای مدرن کردن کابینت و آشپزخانه استفاده از نمای تخت و مسطح کابینت بدور از هرگونه مرزبندی   می باشد.

در کابینت مدرن درب های کابینت باید طوری طراحی شوند که فاقد فرم و مرزبندی دقیقی باشند بطوریکه با دیدن کابینت مرز قابل توجهی میان درب های کابینت مشاهده نشده و تنها خطی افقی و باریک میان پانل درب های کابینت قابل رویت باشد.

کابینت مدرن

پرهیز از شلوغی مهمترین شاخصه دکوراسیون مدرن و بطبع آن کابینت مدرن می باشد بعنوان مثال استفاده از دربهای مگنتی کابینت برای عدم بکارگیری دستگیره یکی بهترین این گزینه ها می باشد.

درصورت استفاده از دستگیره در کابینت ؛دستگیره ها هرچقدر ساده تر و خطی تر باشند در مدرن نشان دادن کابینت تاثیر بیشتری دارند.

استفاده از امکاناتی مانند سوپری،سبد ،اکسسوری آویز و..می تواند در مدرن کردن فضای درونی کابینت مورد استفاده قرار گیرد.

جنس کابینت مدرن:

مدرن ترین کابینت مدرن موجود در بازار ایران همان کابینت های هایگلس بوده که در سالیان اخیر طرفداران پروپاقرصی برای خود پیدا کرده است.

رنگ کابینت مدرن:

حتی المقدور در طراحی یک کابینت مدرن باید تلاش شود از رنگ های روشن مانند سفید،توسی، و.. بیشتر استفاده گردد؛ هرچند بکار بردن رنگ های گرم مانند زرشکی با رنگ های سرد و روشن می تواند بصورت موردی چشم نوازی خاصی به آشپزخانه ببخشد.

در کنار رنگ سفید و روشن هرگز نباید از رنگ مشکی قافل ماند زیرا رنگ مشکی با تضادی که با رنگ های روشن دارد نمود و جلوه آشپزخانه را دوچندان می کند.

قیمت کابینت مدرن:

باتوجه به وضعیت کنونی  بازار  به نسبت پیچیدگی کار قیمت تمام شده کابینت مدرن بین 750 تا 800 هزار تومان برای مشتریان تمام خواهد شد و نباید به تبلیغات اغواگرانه در این مورد توجه جدی کرد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631