29
ژانویه

پوستر سه بعدی

شاید یکی از خلاقانه ترین کارهایی که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه دیزاینرها و طراحان قرار گرفته استفاده از پوستر و بصورت خاص پوسترهای سه بعدی می باشد.

پوسترهای سه بعدی عمق و غنای خاصی به محیط کار و زندگی ما می بخشند و باعث می شوند تصاویر با عمق بیشتر ، بصورت زنده و پویا به نظر برسند.

با مختصر مطالعه ای در رسانه ها اجتماعی نمونه ها و طرح های بیشماری از پوسترهای سه بعدی در دسترس ما قرار می گیرد اما مهمتر از خود این طرح ها استفاده درست درمکان و محیطی است که این پوسترها باید نصب شوند.

موضوع دوم که در انتخاب پوسترهای سه بعدی حتما باید مورد توجه قرار گیرد استفاده از کاغذ مناسب و چاپ قوی در این اشکال است زیرا اگر این تصاویر بر روی جنس نامرغوب قرار بگیرند به شدت وضح و شفافیت پوستر تحت تاثیر قرار گرفته و می تواند احساس یاس و نا امیدی را در ما بوجود آورد.

چاپ پوستر که خود شامل چند مقوله نیروی انسانی متخصص،مواد بکار گرفته شده و دستگاه چاپ کننده است هرگز نباید از نظر دور نگاه داشته شود و باید بدانیم هرکدام از این گزینه ها تا چه اندازه می تواند ما را در پدید آوردن محیط متبوعمان یاری نماید.

دکوراسیون بومرنگ با استفاده از دستگاههای مدرن و کاغذ دیواری مناسب در کنار نیروی انسانی متخصص آماده ارائه خدمت به هموطنان ارجمند می باشد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631