23
ژانویه

پرده دبل شید یا دومکانیزه

پرده دومکانیزه یا دبل شید ازجمله پرده هایی است که به تازگی در بازار ایران طرافداران فراوانی برای خود پیدا کرده و به شدت مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

پرده دبل شید یا دومکانیزه  به لحاظ ساختاری به ظاهر تفاوت چندانی با پرده زبرا ندارد اما باید بدانیم این دو پرده کاملا با هم متفاوت بوده و تنها شباهت آنها به لحاظ شکلی و ظاهری می باشد..

 برخلاف پرده های زبرا که دارای یک زنجیر برای جابجایی و بالا و پایین کردن پرده است؛ پرده های دبل شید یا دومکانیزه دارای دو زنجیر بوده که یکی از آنان آستری این نوع پرده ها را بالا و پایین کرده و زنجیر دیگر شید اصلی را جابجا می نماید.

پرده های دبل شید همانند پرده های زبرا در ایران محصول سه کشور ایران،چین و ترکیه می باشند ؛ هرچند به لحاظ ظاهری دارای طرح های مشابهی هستند اما بی هیچ اغراقی می توان گفت نوع ترکیه ای آن به هیچ عنوان قابل مقایسه با انواع دیگر آن نمی باشد.

دکوراسیون بومرنگ جزء معدود عرضه کنندگان پرده ای دبل شید ترک و زبرای ترکیه است که به هیچ عنوان محصولی غیر از تولید کشور ترکیه در فروشگاههای خود عرضه نمی کند و بدین سبب است به راحتیو اطمینان محصولات خود را با پنج سال گارانتی در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631