23
دسامبر

نقاشی ساختمان

نقاشی همواره جزئی لاینفک از دیزاین و طراحی ساختمان بوده و در طول تاریخ تنوع و سیر روبه رشدی را طی کرده است و امروزه و با وجود بوجود آمدن انواع مواد جایگزین شاهدیم نقاشی ساختمان نه تنها جایگاه خود را حفظ کرده بلکه به درستی خود را با تغییرات پیش آمده هماهنگ کرده است.

در نقاشی ساختمان چند عامل می تواند در تعیین قیمت آن تاثیرگذار باشد یکی از این عوامل جنس رنگ بکار گرفته شده و دیگری که شاید بسیار مهمتر از نوع رنگ باشد توانایی و تسلط به نقاشی است و نقاش باید بداند چگونه با ترکیب رنگ،زیرسازی و تبحر؛ هنر خود را به معرض دید همگان بگذارد.

رایجترین انواع رنگ مورد استفاده رنگ روغنی و رنگ پلاستیک می باشد و هر کدام دارای مزایا و معایب مختص به خود می باشند و تنها با شناخت و استفاده از متخصصین واقعی می توان به این حوزه آگاهی داشت و به نتیجه مطلوب دست یافت.

متاسفانه با گسترش رسانه های اجتماعی هر روز شاهد انواع تبلیغات اغواگرانه و غیر واقعی در مورد قیمت و کیفیت نقاشی می باشیم غافل از اینکه در پایان کار با چه نتیجه ای مواجه می گردیم بومرنگ دکور با هشت سال سابقه عملی در این زمینه آماده است تا تجربیات خود را با شما همشهریان گرامی به اشتراک بگذارد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631