23
فوریه

قیمت کاغذ دیواری مدرن

خوشبختانه برخلاف کاغذ دیواری های کلاسیک کاغذ دیواری مدرن و اسپرت با وجود شیکی ظاهری از قیمت بالایی برخوردار نبوده و با قیمت های مناسب در بازار ایران عرضه می شود.

باوجود قیمت متوسط کاغذد یواری مدرن اما این نکته را نباید از ذهن دور پنداشت که برخی کاغذدیواری های مدرن مانند کاغذدیواری با الیاف طبیعی از قیمت بالایی برخوردار بوده و گاها مشاهده می شود که قیمت این نوع از کاغذدیواری ها بسیار بالاتر از کاغذدیواری های کلاسیک و فاخر می باشند.

قیمت کاغذ دیواری مدرن همانند قیمت کاغذدیواری کلاسیک تحت تاثیر چهار عامل جنس،طرح،رنگ و چاپ کاغذدیواری بوده و البته گاها  و نه همیشه عامل پنجمی مانند توانایی مالی شرکت واردکننده هم می تواند به چهار عامل قبلی در افزایش یا کاهش قیمت کاغذدیواری مدرن اضافه گردد.

برخلاف تصور عامه مردم که فکر می کنند قیمت کاغذ دیواری مدرن در فروشگاهای مختلف و یا حتی در شهرهای مختلف دارای نوسان فاحش است باید بدانیم با رقابتی شدن و زندگی در دهکده جهانی قیمت کاغذدیواری و بصورت خاص قیمت کاغذ دیواری مدرن دارای یک قائده کلی بوده که هیچ فروشگاهی نمی تواند از آن تخطی کند و شاید تفاوت در بالای شهر و یا پائین شهر از ده هزار تومان تجاوز نکند و در بسیاری موارد مشاهده شده قیمت کاغذ دیواری در بالای شهر تهران به  مراتب از پائین شهر و حتی بسیاری از شهرستانها ارزان تر بوده است.

دکوراسیون بومرنگ آماده عرضه کاغذدیواری های مدرن خود با قیمت مناسب و رقابتی با سایر مناطق کشور به هموطنان گرامی می باشد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631