13
فوریه

رنگ کاغذ دیواری کلاسیک

بدون شک استفاده از رنگ مناسب با هر فضا و مکان  نقشی بی بدلیل در دیزاین و طراحی مکان موردنظر ایفا کرده و طراح باید بداند باتوجه به هر مکان و کارکرد آن از کاغذدیواری با رنگ مناسب استفاده نماید.

خوشبختانه در سالیان اخیر در عرصه طرح و رنگ کاغذدیواری شاهد تحولی عظیم در کشور بوده ایم و بطبع این تحول استفاده از کاغذدیواری در دکوراسیون کلاسیک انتخاب های متنوعی را در اختیار ما قرار داده است.

شاید بتوان از رنگ طلایی،فیروزه ای و بژ بعنوان بهترین گزینه برای رنگ کاغذدیواری های کلاسیک نام برد زیرا این رنگها ابهت و جلال خاص و کم نظیری به محیط کار و زندگی ما می بخشند.

همانگونه که می دانیم استفاده از رنگ های تیره باعث کوچک به نظر رسیدن  فضا شده و اغلب افراد از بکار بردن این رنگ ها واهمه دارند ؛خوشبختانه چون اغلب افرادی که سعی در طراحی به سبک کلاسیک دارند معمولا به لحاظ مساحت و فضا دارای محدودیت نمی باشند استفاده از کاغذدیواری با رنگهایی تیره ای مانند طوسی سیر و یا قهوه ای در کوراسیون کلاسیک توصیه می گردد.

در پایان باید بدانیم رنگ کاغذدیواری باید هارمونی مناسبی با رنگ سایر اقلام و ابزار بکار برده شده در محیط کار و زندگیمان داشته باشد و این هارمونی تمام فضا است که می تواند ما را در تحقق رویاهایمان یاری نماید.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631