24
دسامبر

دکور اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک مانند طراحی و دیزاین هر مکانی باید متناسب با سلیقه و روحیات کودکان بوده و خوشبختانه با گسترش رسانه های اجتماعی شاهدیم که کودکان امروزی مانند هر بزرگسالی خود دارای روحیه و قریحه مناسب برای انتخاب دکوراسیون اتاق خود می باشند.

مهمترین نکته ای گه در طراحی اتاق کودک باید به آن توجه شود استفاده از رنگ مناسب در اتاق کودک بوده زیرا رنگ ها      می توانند در تقویت و یا تضعیف اعتماد به نفس و مشارکت اجتماعی کودکانمان نقشی بسزا داشته باشند.

اگرچه در بزرگسالان استفاده از رنگ نارنجی کمتر مورد توجه قرار می گیرد اما نارنجی از جمله رنگ هایی می باشد که برای دکوراسیون اتاق کودک بسیار  مورد تاکید قرار گرفته زیرا این رنگ می تواند در تقویت اعتماد به نفس و روحیه استقلال طلبی و برونگرایی کودکانمان بسیار موثر باشد.

Related image

رنگ سبز از جمله رنگ هایی است که استفاده از آن در اتاق کودک می تواند توانایی یادگیری و درک مطلب کودکان را افزایش داده و سبب آرامش و کاهش اظطراب کودکان گردد.

Image result for ‫رنگ اتاق کودک‬‎

رنگ آبی سبب کاهش اظطراب و پرخاشگری در کودکان بوده و استفاده از این رنگ در اتاق کودک پسر می تواند سبب کنترل روان و جلوگیری از پرخاشگری آنان گردد.

دکوراسیون اتاق کودک از جمله موضوعات پر اهمیتی است که تنها با مشورت با اهالی فن می توان دکوری ایده آل و موردپسند کودکان طراحی نمود و  کافی است جهت استفاده از رنگ و  جنس مناسب اتاق کودک با دکوراسیون بومرنگ تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت شما را در تحقق رویای کودکانتان یاری کنند.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

09126102631-26120508