24
دسامبر

دکوراسیون پذیرایی

به جرات می توان گفت در دیزاین و طراحی منزل اکثر ایرانیان به دکوراسیون پذیرایی بیش از سایر قسمت های اهمیت داده می شود و به نوعی می توان گفت این نگرش شاید مربوط  حس مهمان نوازی ایرانی بوده که همواره بهترین ها را باید در اختیار مهمان قرار داد.

دکوراسیون پذیرایی از جمله موضوعاتی است که باید با دقت و وسواس فراوان انتخاب شده زیرا عدم رعایت هارمونی  در دکوراسیون پذیرایی می تواند تمامی زحمات یک دیزاینر را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Related image

اولین نکته در دکوراسیون پذیرایی که باید به دقت رعایت گردد اینکه برای داشتن دکوراسیون پذیرایی زیبا و چشم نواز باید از هرگونه شلوغ کاری و ازدحام  اجتناب نموده و با سادگی هرچه تمام تر سعی در ایجاد محیطی گرم و درعین حال آرام نمود.

دکوراسیون پذیرای به سبب درمعرض دید بودن باید بتواند جوابگوی هر سلیقه ای باشد زیرا این بخش از منزل شاید تنها جایی از منزل بوده که نتوان نسبت خصوصی بودن را به آن اطلاق نمود.

Image result for ‫دکوراسیون پذیرایی‬‎

استفاده از رنگ متناسب با سبکی که در کوراسیون پذیرایی بکار می رود می تواند ما را در طراحی یک پذیرای ایده آل به بهترین شکل ممکن یاری نماید بعنوان مثال استفاده از رنگ فیروزه ای و طلایی در دکوراسیون پذیرایی کلاسیک می تواند انتخابی درست و ایده آل برای هر فرد خوش سلیقه ای باشد.

دکوراسیون بومرنگ با سالیان تجربه در طراحی و دیزاین پذیرایی آماده ارائه مشاوره رایگان به هموطنان گرامی می باشد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508