24
دسامبر

دکوراسیون اداری-تجاری

امروزه استفاده از دیزاین متناسب با کار و حرفه های مختلف به جزئی لاینفک از هر بیزینسی تبدیل شده و تمام صاحبان کار و حرفه بخوبی میدانند داشتن یک دکور مناسب تا چه اندازه می تواند در جذب مشتری و بطبع آن کسب درآمد مثمر ثمر واقع گردد.

یکی از اصولی که در دیزاین اماکن ادار-تجاری باید به دقت مورد توجه قرار گیرد نوع متریال بکار رفته در دیزاین متناسب به نوع  کار و کارکرد حرفه مورد اشاره است بعنوان مثال باید بدانیم در کجا و در رابطه با چه مشاعلی از ام دی اف،چوب،شیشه،کاغذ دیواری و…استفاده نمود.

نکته دیگر که در طراحی اماکن اداری-تجاری باید درنظر گرفت پرهیز از هر نوع شلوغی و ساده نگه داشتن محیط کار است ؛ گاها مشاهده می شود برخی افراد به تصور اینکه محیط کار شلوغ نمایانگر حجم فعالیت انجام شده در آن اداره یا موسسه تجاری است دست به یک نوع خودزنی ناخواسته می زنند.

اما مهمترین قسمت از هر طراحی استفاده از ترکیب رنگ و طرح مناسب با آن حرفه است  که می تواند به درستی معرف شغل و حرفه عرضه شده در هر مکان باشد بعنوان مثال شما نمی توانید در یک شیرینی فروشی از طرح های کلاسیک با رنگ آمیزی تیره استفاده کنید و بدون شک استفاده از طرح های اسپرت و رنگهای روشن و شاد بهتر و بیشتر می تواند شما را یاری کند.

دکوراسیون بومرنگ مفتخر است با بهره گیری از پرسنل مجرب و خوش فکر شما را در طراحی محیطی آرام و همراه با رونق اقتصادی یاری کند.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631