24
دسامبر

دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب خصوصی ترین بخش هر منزل بوده  و در طراحی و دکوراسیون این بخش از منزل باید بیش از هر قسمتی به خلقیات و روحیات افراد توجه گردد.

با وجود اینکه اکثر دکوراتیوها در تزئین و چیدمان منازل بیشترین توجه خود را به دکوراسیون پذیرایی معطوف می کنند اما از دید نگارنده دکوراسیون اتاق خواب به مراتب اهمیتی بیشتر از سایر قسمتها داشته و باید این بخش از منزل بتواند به بهترین شکل ممکن پاسخگوی احساسات و روحیات افراد باشد.

استفاده از کاغذ دیواری می تواند دکوراسیون اتاق خوابی ایده آل و مطابق هر سلیقه ای بوجود آورد زیرا تنوع طرح و رنگی که در کاغذدیواری وجود دارد شاید در کمتر متریال ساختمانی دیده شود.

Image result for ‫دکور اتاق خواب‬‎

در طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق خواب ؛مهمترین موضوع توجه به سلیقه و روحیات فردی است که قصد استفاده از اتاق خواب را داشته زیرا باید بدانیم نمی توان دکور اتاق خواب واحدی را برای تمامی افراد  توصیه نمود و هر اتاق خواب باید معرف روحیات و احساسات  مالک آن مکان باشد و به بهترین شکل ممکن تداعی کننده تفکرات وی باشد.

بازی با رنگ ها هم از جمله موضوعاتی است که در دکوراسیون اتاق خواب باید به دقت مورد توجه قرار گیرد بعنوان مثال برخی رنگ های گرم مانند زرشکی می تواند سبب تحریک احساسات و ایجاد گرمی  وبعضی رنگ ها مانند آبی باعث احساس آرامش در اتاق خواب گردد و هر فرد باید بداند چه انتظاری از اتاق خواب و بطبع آن دکوراسیون اتاق خواب خود دارد.

Image result for ‫دکور اتاق خواب‬‎

دکوراسیون بومرنگ با سالیان تجربه در زمینه دکوراسیون اتاق خواب آماده ارائه مشاوره رایگان به کلیه هموطنان در اقصا نقاط کشور جهت طراحی و اجرای دکور اتاق خوابی ایده آل و مطابق هر سلیقه  می باشد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631