12
فوریه

جنس کاغذ دیواری کلاسیک

با وجود اینکه طراحی به سبک کلاسیک همواره و در طول تاریخ مختص به قشر مرفه هر جامعه ای بوده و بطبع آن استفاده از متریال و جنس مرغوب در این سبک بسیار پرکاربرد بوده اما با مصرفی شدن جوامع و گرایش به سمت مصرف گرایی شاهد ورود کاغذدیواری به ظاهر کلاسیک با جنس نامرغوب و یا متوسط به عرصه دکوراسیون کشور در سالیان اخیر بوده ایم.

شاید بتوان گفت بهترین جنس کاغذدیواری  موجود در بازار ایران کاغذدیواری های مخملی ساخت کشور آلمان می باشند که شکوه وجلال خاصی به محیط کار و زندگی می بخشند.

در کنار کاغذدیواری مخملی که اکثرا ساخت کشور آلمان است نباید از کاغذدیواری های ایتالیایی قافل ماند که طراحی و جنس این کاغذها هر بیننده ای را به وجد می آورد.

کاغذدیواری امریکایی موجود در بازار ایران نیز در میان سایر کاغذدیواری های مورد اشاره در سالیان اخیر با طرح های کلاسیک خود جایگاه مناسب و درخور برای خود بدست آورده اند.

کاغذدیواری پارچه ای نیز از جمله مقولاتی است که نباید از اذهان بدور بماند زیرا باوجود اینکه کاغذدیواری پارچه ای از تنوع محدودی در طراحی برخوردار بوده و اکثرا در طراحی آنها رنگ های سرد استفاده شده است اما این دسته از کاغذدیواری همواره طرفداران خاص خود را دارا می باشند.

هرچند ذهنیت ایرانیان در مورد محصولات و مخصوصا کاغذدیواری های چینی در سالیان اخیر زیاد مساعد نبوده  اما در کنار محصولات مذکور کاغذدیواری های چینی با کیفیت بالا نباید از نظر دور انگاشته شوند.

کاغذدیواری الیاف طبیعی با وجود قیمت بالا از آن دسته کاغذدیواری هایی هستند که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه خریداران ایرانی قرار گرفته و استفاده از آن در دکوراسیون کلاسیک می تواند  یکی از گزینه های اصلی هر خریدار با ذوقی باشد.

فروشگاه شماره 2 بومرنگ :بالاتر از میدان نیاوران خیابان پورابتهاج نبش کوچه گودرزی پلاک 288

26120508-09126102631